DETAYLAR, KURGU VE YANGıN KAPıSı

Detaylar, Kurgu ve yangın kapısı

Detaylar, Kurgu ve yangın kapısı

Blog Article

Ve bu etmenler incelenerek yangın merdivenlerinin zaruri olup olmadığına karar verilmektedir. örneğin; mevki sayısı 4’ü geçmeyen ve seans ammaçlı kullanılmayan binalarda yangın merdiveni zorunluluğu yoktur. Fakat bu özel şartlar haricinde esas olarak yangı merdiveni bulunması gereken örgülar şöyle sıralanmaktadır:

Yangın merdiveni kapkaloriın dışarıdan açılmamasının diğer bir önemli sebebi de rastgele bir çalma vakasının evetşanmasının önüne geçmektir. Yangın kapıları kilitli olmadıkları ciğerin kolayca açılabilmektedir.

Bu sınıflandırma, yangın baplarının ne denli süreyle yangına dayanabileceğini belirtir. Örneğin, A klası bir yangın bapsı ekseriya 60 zaman, B klası bir yangın bapsı ise 30 dakika boyunca yangına karşı metanet gösterebilir. Yangın bapsı seçer, bu dayanıklılık sınıflarını dikkate almanız önemlidir.

İmalat aşamasında kullanılan Yangın Kapısı Kilidi sebebiyle bu baplar haricen açılamaz. Bu pozisyon sirkat vakalarının önlenmesini katkısızlar.

Sizin için yangın merdiveni projelerini haklı taammüden projeye yarar yangın merdiveni uygulamasına omuz omuza karar verebilmekte yahut size özel olarak hazırladığımız projelerimizle yangın merdiveni hizmeti sunabilmekteyiz.

Hassaten, astım ve bronşit gibi solunum yolu emrazıyla ilişkilı olan yaman solunmasını önleyerek çevrenin korunmasına da yardımcı olurlar.

Sertifikalar: Yangın kapkaloriın sertifikalı olup olmadığı, ederını etkileyen bir vesair faktördür. Sertifikalı bir yangın kapısı, uluslararası standartlara şayeste Yangın Çıkış Kapısı olarak sınav edilmekte ve onaylanmaktadır.

Yangın merdiveni imalatında behemehâl her katta, spontane kapanabilen yangın bapsı bulundurmak zorunludur.

Bazı durumlarda ihtiyacınızı kontralamayan evet da binanın konumundan dolayı yönetmeliklerin dışına çıkmadan yangın merdiveni imalatı strüktürlması gerekebilir. İşte böyle durumlar onay özel tasarım merdivenler kullanılabilir.

Yangın çabucak insanların emniyetli bir şekilde boşaltma edilmesi bâtınin yangın bapsı son kademe eleştiri bir öneme sahiptir.

Yangın Bapsı kötü sızdırmaz özelliğe sahip olması nedeniyle yangın anında insanoğluın yaman zehirlenmelerinden bile korunmasını katkısızlar. Bu kapılar dışarıya hak ve kolaylıkla açılabilen strüktürya sahiptir.

Yangın kapısı özellikleri incelendiğinde olması gereken ve dikkat etmeniz gereken durumları şu şekilde belirtebiliriz; 

Yangın bapsı yangın çıkış bapsı yangın merdiveni bapsı imalatı örgülmaktadır bütün ölçülerde üretim bünyelır hazırda stokta kapılarımız mevcut standart ölçülerde aynı çağ teslim edilir matlup sayıda mevcuttur bekleme süresi nanay izin garantilidir ayriyeten yangın merdiveni imalatı konstrüksiyonlmaktadır detaylı veri derunin telefon numaranızı düşünce atın dilküş yapalım

Yangına dayanıklı göz kapıları 1 saat ile 2 vakit arasında bir direnç gösterir ve yangının dâhilen saksılamışsa dışarıya, dışarıdan çıbanlamışsa dâhileriye hareketini engeller. Söndürme ekiplerinin yetişmesini ve emanet-dünyalık kaybı riskinin bertaraf edilmesini katkısızlar.

Report this page